Antalya Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Antalya Mezuniyet Töreni Organizasyonu

sayfa altiMezuniyet Töreni organizasyonlarında ses – ışık – sahne – truss sistemi – orkestra ve sanatçı temini , sandalye giydirmeleri led ekran , mezuniyet kütüğü , kokteyl organizasyonu , kamera kaydı ve fotoğraf çekimi , fotoğraf çekilme alanı , okulunuzun logolu baskı ve brandaları , sinevizyon gösterimi , catring vb. tüm hizmetleri , okul mezuniyet ve kep atma töreni organizasyonlarında göstermekteyiz.

Antalya merkezli olan Batu Production geçmişten günümüze ülkemizin ve bölgemizin farklı şehir ve ilçelerinde bir çok Fakülte Mezuniyeti , Yüksek Okul Mezuniyeti , Lise ve İlkokul mezuniyetlerine imza atmıştır. Tam hizmet ajansı olan Batu Production organizasyon ve etkinlikler süresi boyunca gerekli olan tüm ekipmanları, ekipmanların nakliye ve montaj işlemleri , etkinliğin tanıtım ve pr çalışmalarının yapılması , ayrıca etkinlik boyunca personel hizmetinin sağlanması gibi bir çok konuda sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Sloganımızdan yola çıkarak ” Biz daima en iyisini isteriz … ” dedik . Tercihiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Antalya Mezuniyet Organizasyonu ve Tüm Türkiye Geneli Mezuniyet Organizasyonu ayrıca Kep Atma Töreni Organizasyonu ilgili sağ taraftaki teklif isteyin formundan teklif alabilirsiniz.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!