Ödül Töreni Organizasyonu

Ödül Töreni Organizasyonu

 

sayfa altiÖdül töreni organizasyonu; karşılama, sahne dekoru, showları ve diğer tüm ayrıntılarıyla kusursuz olmalıdır. İşte Batu Productions’ın yaptığı şey de tam olarak budur!

Oscar törenlerini aratmayacak ihtişamlı bir ödül töreni istiyorsanız Batu Productions, hayallerinizi profesyonel işçiliğiyle gerçekleştirmeye hazırdır.

Ödül Töreni Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Marka konseptiniz nasıl ise, ödül töreni organizasyonun tüm detayları buna uygun planlanır. Markanızın hep bir adım önde yürümesi ve unutulmaz olması amaçlanır. Şirketimiz, hafızalardan hiç çıkmayacak muhteşem bir ödül töreni için sürecin en başından sonuna kadar sizinle birliktedir.

Ülkemizin lider organizasyon şirketlerinden biri olan Batu Productions, ödül töreni konuşmasından müziklerine kadar her şeyi sizin için organize eder.

Pek çok sanatçı ve oyuncu için düzenlenen ödül töreni organizasyonlarında imzası bulunan Batu Productions, markanıza yakışır görkemli bir ödül töreni için doğru adrestir.

Ödül Töreni Organizasyon Hizmetleri Nelerdir?

Mekân, sunucu, sanatçı temini; masa-sandalye kiralama ve süsleme, balon süsleme bunlardan bazılarıdır. Ayrıca tül kumaş ve bayrak süsleme, çiçek ve mum süslemeleri, DJ hizmeti ve ses sistemi, çadır sistemi, jenaratör de bunlar arasındadır.

Yine; havai fişek gösterileri, podyum sistemleri, gösteri ekibi temini, catering hizmeti de faaliyet alanımıza dâhildir.

Ödül Töreni Organizasyon Aşamaları

Süreç brifing aşamasıyla başlar. Bu etapta müşterimizin istekleri dinlenir ve ardından verilen brief çerçevesinde konsept belirlenir. Bütçenin hazırlanması ve etkinlik kurgusu için doğru bir planlama yapılır.

Kontrol listesi oluşturulur ve üretim takvimi hazırlanır. Bütün ekip bir araya gelerek kurgu toplantısı yapar. Etkinlik senaryosuna karar verilir. Ekip, etkinlik alanında buluşarak son düzenlemeleri gerçekleştirir.

Öte yandan etkinliğe yönelik –trafik ve hava durumu gibi- risk faktörleri gözden geçirilir. Daha sonra sahada müşteriyle son toplantı yapılır.

Ekipmanların ve eekip sahaya yerleştirilir. Ödül töreni organizasyonu tüm bu aşamalar sonrası planlama dâhilinde hayata geçirilir. Etkinliğin sona ermesiyle beraber kurumsal veya bireysel müşteriye rapor sunulur.

Batu Productions, başarının ancak mükemmel bir ödül töreni organizasyonuyla taçlandırılacağını bilir. sahne dekorasyonundan özel tasarım ödüllerine varana dek her şeyi özenle kurgular. Böylelikle ödül töreninize şıklık ve ihtişam katar. Detaylar doğru bir biçimde koordine edilir ve organizasyon akışı hiçbir aksaklığa mahâl verilmeden gerçekleştirilir.

Size de kusursuz bir ödül töreniyle markanızın değerine değer katmanın keyfini çıkarmak kalır.

Organizasyon Görselleri