Ramazan Etkinlik Organizasyonu

Ramazan Etkinlik Organizasyonu

sayfa altiBatu Production olarak sektöre girdiğimiz 2011 yılından itibaren ülkemizin farklı bölgelerinde il ve ilçelerinde festival organizasyonu, ramazan etkinlikleri, sanatçı temini, bahar şenliği organizasyonu ve bayi toplantısı organizasyonu gibi bir çok farklı projeye imza atmış bulunmaktayız. Bu organizasyonların başlıcalarından bir tanesi ramazan etkinlik organizasyonu hizmetidir. İslam alemi için çok mühim bir öneme sahip olarak mübarek ramazan ayında, belediyelerimiz, derneklerimiz ve sivil toplum örgütlerimizle birlikte bir çok farklı ramazan eğlencesi ve organizasyonuna imza atmış bulunmaktayız.

Yapmış olduğumuz ramazan etkinlik organizasyonu kapsamında stand kurulumları, ses ışık sahne kurulumu, sanatçı ve orkestra temini, lünapark kurulumu gibi bir çok unsuru bir arada toplayarak paket program haline getirerek müşterilerimizin beğenisine sunduk. Akdeniz bölgesinde ve güzide ülkemizin tüm bölgelerinde birden çok ramazan etkinlik organizasyonu gerçekleştirdik. Tüm gerçekleştirmiş olduğumuz programlardan da alnımızın akıyla çıkmayı çok şükür ki başardık. Etkinliklerimizde semazen gösterileri, çocuk tiyatroları, meddahlar, orta oyunları, dini sohbetler, ünlü vaiz hocalar ve ünlü sanatçılarla birlikte her zaman halkımızın yanındaki yerimizi aldık.

Ramazan etkinlik organizasyonu projeleri bağlamında çalıştığımız tüm kurumlardan taktir ve övgüler alarak projelerimizi teslim ettik. Merkezimizin Antalya olması hasebiyle son dönemlerde özellikle Antalya bölgesindeki organizasyonlara ağırlık vermiş bulunmaktayız.

Antalya Ramazan Etkinlik Organizasyonu

Şirket merkezimizin Antalya olmasından dolayı özellikle Antalya ve Akdeniz bölgesinde bir çok ramazan etkinlik organizasyonu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bundan sonra gerçekleştirecek olduğumuz organizasyonlarda da her zaman ilk tercihimizi Antalya bölgesinden yana kullanmaktayız. Teknik ekipmana yakınlığımız gerek şehir ve bölgeyi tanımamız, gerekse hizmet ekibimizin Antalya merkezinde ikamet etmesinden dolayı yapacağımız antalya ramazan etkinlik organizasyonu hizmetlerinde her zaman önceliği bölgemize ve Antalya’mıza vermekteyiz.

Bugüne kadar bölgemizde ve ilimizde gerçekleştirdiğimiz her organizasyonu Ramazan’ın atmosferine uygun olarak dizayn ederek 30 günlük programlar halinde yöremize ve insanımıza hizmet vermekte hiç bir zaman gecikmedik. Hazırlamış olduğumuz programlarda ramazan motiflerinden, yöremizin motiflerine kadar bir çok detayı ince ince işlemeye çalıştık. Bundan sonra gerçekleşecek Antalya ramazan etkinlik organizasyonlarında yine ilk tercihin Batu Production olacağını biliyoruz. Herkese sevgilerimizle …

Festival Organizasyonu

Şimdi Arayın!