Festival Organizasyonu

Festival Organizasyonu

sayfa altiBatu Production olarak gerek Akdeniz Bölgesinde gerek Türkiye’nin farklı bölge ve illerinde bugüne kadar bir çok kültür sanat festivalini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bunlardan sonuncusu ise Balıkesir ile Burhaniye ilçesi Zeytinyağı Kültür ve Sanat Festivalidir. Kayahan anısına yapılan bu festivalde konser organizasyonu olarak Mustafa Ceceli,Selim Gülgören ve bir çok ünlü sanatçı sahne almıştır. Tüm festival organizasyonu hizmetini lünaparktan stand kurulumlarına kadar firmamız üstlenmiştir.

Yapmış olduğumuz festival organizasyonu hizmetlerinde ses,ışık,lünapark ve sanatçı temini gibi bir çok alanda detaylı olarak siz değerli iş ortaklarımıza hizmet vermekteyiz. Festival organizasyonu hizmetlerimizde ilgili bizlere ulaşmaktan çekinmeyiniz.
Yapmış olduğumuz festivallerde bugüne kadar bir çok ünlü sanatçıyı sahnemizde ağırlamış ve ülkemizin dört bir yanından bir çok belediyeye ve derneklere hizmet vermiş bulunmaktayız. Festivallerimizde sadece sanatçı temini değil aynı zamanda sunucu ve tanıtım hostesi gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz.

Antalya Festival Organizasyonu

Firmamızın merkezinin Antalya’da olması vesilesi ile Antalya ilimizde ve Akdeniz bölgesinde bir çok festival organizasyonuna da imza attık. Bölgemizde ve ilimize yakın bölgelerde gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlarda sık sık adımızdan söz ettirdik. Antalya organizasyon şirketleri arasındaki yerimizi koruduk ve üst sıralarda yer alma gayretimizi hiç bir zaman yitirmedik. Antalya festival organizasyonu şirketleri arasında ilk sıralardaki yerimizi de bu vasıta ile aldık.

Antalya festival organizasyonu projeleri kapsamında gerek hizmet vermiş olduğumuz belediyeler, gerek dernekler, gerek üniversite ve eğitim kurumları gerekse sivil toplum kuruluşlarından festival organizasyonu alanında yapmış olduğumuz projelerden her zaman taktir gördük ve tebrik aldık. Bu bağlamda yapılan tüm organizasyonlarda ilk organizasyonumuz gibi gerekli hassasiyeti gösterdik. İlimizde ve bölgemizde festival organizasyonu denilince akla ilk gelen firma olmayı başardık. Günümüze kadar bulunmuş olduğumuz tüm organizasyon faaliyetlerinden müşteri memnuniyeti ile ayrılmanın haklı gururunu yaşadık. Sizlerde festival organizasyonu için bizlere sağ tarafta bulunan teklif isteyin bölümünden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!