Hizmetlerimiz

Batu Production organizasyon şirketi 2011 yılında Antalya merkezli olarak Tüm Türkiye’ye hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Şirket faaliyetleri çatısı altında 46 farklı alan bulunmaktadır. Şirket olarak yapmış olduğumuz tüm organizasyonlarda ilkeli hizmet anlayışımız ön plana çıkmaktadır. Bugüne kadar yüz üzeri kurumsal referansa imza atmış olan şirketimiz, yüzlercede organizasyon hizmeti sağlamış bulunmaktadır. İş alanlarımızın başlıcaları arasında, Bayi toplantısı organizasyonu, seminer organizasyonu, kongre organizasyonu, mezuniyet töreni organizasyonu, gibi hizmetler bulunmaktadır.

Bayi Toplantısı Organizasyonu

2011 yılında kurulmuş olan şirketimiz kurulduğu günden günümüze kadar onlarca bayi toplantısı organizasyonu projesine imza atmıştır. Yapmış olduğumuz bayi toplantısı organizasyonu projelerinde sanatçı temini, ses ışık sahne kurulumu, gala gecesi organizasyonu vb. tüm detayları iş veren için bir sorun olmaktan çıkarmıştır.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmaları ile gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyon projelerinde binlerce misafiri Antalya ve Akdeniz bölgesindeki otel kombinasyonlarımızda misafir etmiş durumdayız. Yapmış olduğumuz organizasyonlarda iş veren için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ilkeli hizmet anlayışından ödün vermeden projelerimizi tebrik ve taktirlerle noktalamış bulunmaktayız. Sizlerde yapacağınız Antalya bayi toplantısı organizasyonu projeleriniz için Batu Production ayrıcalığına varabilir, kaliteli hizmet ve güler yüzlü müşteri doğrultusunda hizmetleriniz için yardım alabilirsiniz.

Antalya Stand Hostesi

Antalya bölgesinde gerçekleştireceğiniz fuar organizasyonu, seminer organizasyonu, açılış organizasyonu ve bayi toplantısı organizasyonu gibi hizmetleriniz için sizlere farklı boy ve beden ölçülerine sahip bay ve bayan tanıtım hosteslerimiz ile hizmet vermekteyiz. Antalya stand hostesi ve Antalya tanıtım hostesi konusunda bugüne kadar onlarca firmaya yüzlerce tanıtım hostesi temini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Farklı modellerimiz ile özellikle Antalya bölgesinde olan fuarlara bir çok hizmet sağlamış durumdayız. Tanıtım ve fuar hosteslerimiz ile ilgili olarak firmamız ile iletişim kurabilir, hosteslerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Organizasyon projelerinizde Antalya fuar hostesi ve antalya stand hostesi konusunda Batu Production organizasyon şirketimiz ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Yapacağınız organizasyonlarda sizleride prezantabl, dış görünüşü çok iyi stand hosteslerinin temsil etmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bizlerle iletişim kurmak olacaktır. Bizler Batu Production olarak, arayışlarınıza en uygun dil,bilgi ve görsel kabiliyete sahip stand hosteslerimizi sizler için görevlendireceğiz.

Antalya Tanıtım Hostesi

Yapacak olduğunuz organizasyon projeleri kapsamında sizleri en iyi temsil edecek yüzlere Antalya tanıtım hostesi faaliyetleri gösteren firmamız Batu Production üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz beden ve boy ölçülerine göre, aynı zamanda farklı yabancı dil yetilerine sahip tanıtım hosteslerimizi sizler için organizasyonlarınızda görevlendiriyoruz. Yapacağınız organizasyonda sizleri en iyi şekilde temsil edebilecek yetiye sahip hostesleri Batu Production aracılığı ile Antalya ve Akdeniz bölgesindeki tanıtım ve kampanyalarınızda kullanabilirsiniz.

Tanıtım hostesleri firmaların yüzü haline geldiğinden dolayı firmanızı en iyi şekilde temsil edecek tanıtım hostesini bulmak içinde geniş bir kataloğa sahip bir firmayla çalışmanız gerekmektedir. Batu Production olarak sizlere yüzlerce tanıtım hosteslerimizden firmanız için gerekli yetiye sahip olanları eleyip sunuyoruz. Sizlerde firmanızı en iyi şekilde temsil edecek görseli düzgün tanıtım hostesleri ile çalışmak isterseniz, sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Batu Production ayrıcalıklarını yaşamak için zaman kaybetmeyin.

Kongre Organizasyonu

Batu Production olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz bir çok kongre organizasyonu hizmeti bulunmaktadır. Büyük ve kurumsal firmaların Türkiye bayi toplantıları kapsamında gerek ilimizde gerek Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bir çok otel kombinasyonu ile birlikte onlarca organizasyona imza atmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Özellikle sağlık sektöründe olan kurum ve kuruluşlarımızın 2015-2016-2017 yılı organizasyonlarında Antalya bölgesinde ki tercihleri Batu Production olmuştur.

İlkeli hizmet anlayışımız ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte kongreleriniz için gerek tüm görsel ve işitsel tasarımları, ses ışık sahne ve sunum sistemlerini, tanıtım hostesi ve stand kiralaması gibi bir çok alana kadar sizler için birer problem olmaktan çıkarmış bulunmaktayız. Yapmış olduğumuz bir çok kongre organizasyonu projesinden taktir ve tebrikle ayrılmış olan ve hala aynı kurumsal şirketlerle çalışmalarını sürdüren bir organizasyon şirketi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerde yapacağınız kongre organizasyonu projelerinde çözüm ortağınız olarak Batu Production’u kullanabilir ve bir çok detayı problem olmaktan çıkarabilirsiniz.

 

Şimdi Arayın!