Antalya Cinsiyet Partisi Organizasyonu

Antalya Cinsiyet Partisi Organizasyonu

sayfa altiAntalya cinsiyet partisi organizasyonu firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan Batu Organizasyon, anne-babalara bebeğinin cinsiyetini eğlenceli bir şekilde öğrenme imkânı tanıyor. Söz konusu etkinlik, ‘Gender Party’ diye de biliniyor.

Evde, evin bahçesinde, kafede veya başka bir mekânda gerçekleştirilebilen bu aktivite, Batu Organizasyon tarafından profesyonel bir biçimde düzenleniyor.

Bebek Cinsiyet Partisi Nedir?

Bu, bebeğin kız mı erkek mi olacağını annenin yakınlarıyla birlikte öğrendiği bir partidir. Genellikle annenin akrabaları veya arkadaşları tarafından düzenlenir. Bunun için doktorun, cinsiyeti anneye söylememesi, sır tutabilecek bir yakınına bildirmesi gerekir.

Bebek Cinsiyet Partisi Kaçıncı Haftada Yapılır?

Çocuğun kız veya erkek olduğu hamileliğin 12. Haftasında tahmin edilir. Ne var ki bu, kesinlik ifade etmez. Bebek cinsiyetinin yüzde yüz kesinlik ile bilinmesi en erken 16. İle 20. Haftalar arasında mümkündür. 20. Haftadan sonra yapılan ultrason muayenesi hata ihtimâli olmadan net sonuç sonuç verir.  Dolayısıyla bebek cinsiyet partisinin bu haftalardan itibaren, cinsiyeti kesin olarak öğrenildikten sonra yapılabileceğini söylemek mümkündür.

Bebek Cinsiyet Partisi Nasıl Yapılır?

Bu alanda Antalya cinsiyet partisi organizasyonu firmamızın seçenek yelpazesi oldukça geniştir. En yaygın bebek cinsiyet partisi fikirleri ise şunlardır:

  • Cinsiyet Partisi Kutusu : Kutudan çıkacak balon pembe mi yoksa mavi mi olacak? Bu heyecanlı bekleyişin sonucu herkesi şaşırtacak!
  • Su Tabancası : Çılgınca ama çok keyifli! Bunun için gereken tek şey mavi veya pembe boyayla doldurulan bir su tabancası. Partiyi yapan kişi anneyi bu tabancayla ıslattığında bebeğin kız mı erkek mi olduğu meydana çıkacak.

Cinsiyet Partisi Balonları : Siyah veya rengârenk balonlar şişirilmeden önce içlerine mavi yahut pembe renkte konfetiler yerleştirilir. O balonlar patladığında ailenin sevimli üyesi erkek mi kız mı olacak? Sorusu cevap bulur.

  • Pasta : Kar gibi beyaz bir pastanın içinden çıkacak pembe veya mavi dolgular ya da şekerlemeler… İzlemesi de, yemesi de çok tatlı olacak! Tabii ki en tatlısı, bebek cinsiyetinin öğrenileceği o an!

Hangi yöntemi tercih ederseniz edin; Antalya cinsiyet partisi organizaasyonu şirketimiz ortam süslemelerini, kurdeleleri ve renkli balonları ihmâl etmeyecek. ‘Bence Kız’, ‘Bence Erkek’ yazan pankartlar, tavan süslemeleri, afişler ve daha neler neler… Hepsi için bir tık kadar uzağınızdayız!

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!