Antalya Açılış Organizasyonu

Açılış & Kokteyl Organizasyonu

 

sayfa altiGünümüzde firmalar veya halka yeni arz olan şirketler firmalarının açılışlarını duyurmak için bir organizasyon ve kokteyl düzenlerler. Eğer sizde böyle bir organizasyon yapmayı düşünüyor ve firmanızı en iyi şekilde nasıl tanıtırsınız diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Uzman ekibimizle birlikte Profesyonel karşılama hosteslerimizle misafirlerinizi kapıdan karşılayarak,mekanınızın konseptine ve renklerine göre dekore edilmiş bistoralarda ağırlıyoruz. Mekan süslemesi,müzisyen temini,havai fişek gösterisi,promosyon ürün basımı ve basın mensupları daveti gibi bir çok işi sizler için en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Antalya Kokteyl Organizasyonu için geniş mevsim tabaklarıyla ve müthiş catering hizmeti ile siz misafirlerinizle ilgilenirken uzman bir ekip sizin adına işlerinizi takip ediyor olacak.

Antalya kokteyl organizasyonu ve Antalya açılış organizasyonu projelerinde Batu Production, tecrübeli ekibiyle yanınızda.

Her ne sebeple olursa olsun düzenlemek istediğiniz antalya açılış organizasyonu ve antalya kokteyl organizasyonu projelerinde yılların verdiği tecrübe, dinamik ekibi ile birlikte hizmetinizdeyiz.

İsterseniz nişan, düşün veya benzeri bir mutlu gününüz için isterseniz bir ürün tanıtımı, özel bir yıl dönümü, derneğiniz veya işletmeniz için düzenlediğiniz bir etkinlik olsun, Batu Production ile çalışarak organizasyonunuzun sadece keyfini çıkartın.

Özel organizasyonlar düzenlemek de her işte olduğu gibi tecrübe isteyen konulardır. Eksiklikler bazen fark edilmez. Ancak unutmayın bu eksiklikleri davetlilerinizden bir kısmı mutlaka fark edecektir. Ya da bazı nedenlerden dolayı sıkıntılı anlar yaşamanıza neden olabilir.

Bir kokteyl organizasyonu düzenlediğinizde yaşanabilecek aksiliklerin, organizasyonun önüne geçmesini istemezsiniz değil mi? Elbette hiç kimse bunu istemez.

Aynı zamanda organizasyonun keyfini çıkartmak yerine bu tür sorunlarla uğraşmak özel sayılabilecek o anları sevdiklerinizle paylaşmanızı da engelleyebilir.

batuproductions, bütün bu yükü sırtınızdan almaktadır. İkramlardan tutun da servis personeline varıncaya kadar her konuyla sizin için ilgilenir.

batuproductions ile çalışın, servis personelinin kıyafeti düzgün mü, yeterli masa var mı, masalarda eksik bir şeyler var mı diye düşünmekten kurtulun.

Üstelik bütün bunları uygun maliyetlerde gerçekleştirebilirsiniz. Batu Production, katılım sayısı ister az isterse çok kişi olsun, tüm Kokteyl organizasyonlarınızda sizlerin yanınızda olacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Batu Production’nın dinamik ekibi tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.

Kokteyl ve açılış organizasyonlarında antalya stand hostesi ve antalya tanıtım hostesi temini yine firmamız tarafından üstlenilmektedir.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!