Antalya Fuar Hostesi – Stand Hostesi

Antalya Fuar Hostesi

Batu Cast Ajans, batuproductions organizasyon şirketi çatısı altında Antalya’da faaliyet göstermekte olup, Furkan Bedir tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirketin yönetim kurulu başkanı Furkan Bedir, şirket genel koordinatörü ise Melike Askoldamca’dır.

Batu Cast Ajans, Antalya fuar hostesi konusunda hizmet vermekte olup, Antalya’da gerçekleşen fuar organizasyonlarında kurumsal firmalara fuar hostesi konusunda hizmet sağlamaktadır.

Antalya’da birçok farklı cast ajans bulunmasına rağmen Batu Cast Ajans kısa süre içerisinde Antalya firmaları arasında rüştünü ispatlamış ve diğer firmalara nazaran bir adım ön plana çıkmaktadır.

Model - Hostes Görselleri

Antalya Fuar Modeli

Firma bünyesine kayıtlı olan 400 üzeri fuar hostesi vardır. Cast ajansımız dizi çekimleri, fotoğraf ve katalog çekimleri, fuar ve stand hostesi gibi birçok geniş alanda hizmet vermektedir. Antalya fuar modeli alanında da hizmet vermekte olan şirketimiz, Antalya’da gerçekleşene fuarlara 1.80 boy üzeri belirli ve dikkat çekici fiziğe sahip birçok farklı model ve mankeni ajans olarak göndermektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz tüm organizasyonlarda firmaları gerektiği gibi temsil eden, prezantabl, dış görünüşüne son derece önem veren, firmaların memnuniyet sürecini en üst düzeyde tutmaya çalışan uzman bir ekiple çalışmaktayız.

Antalya Stand Hostesi

Batu Cast Ajans olarak 2012 yılında girmiş olduğumuz eğlence ve organizasyon sektöründe, günümüzde faaliyetlerimize cast ajansımız ile de devam etmekteyiz. Gerçekleşen organizasyonlarda Antalya stand hostesi arkadaşlarımızla birlikte fuar başından sonuna kadar firmalara üstün hizmet vermekteyiz.

Batu Cast Ajans 2019 yılında kurulmuş olup faaliyetlerine hala devam etmektedir. Sadece Antalya değil, Türkiye’de gerçekleşen belli başlı fuarlarda ve farklı şehirlerde de müşterilerine üstün hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Gün geçtikçe kadrosunu genişleten ve teknolojik alt yapısını güncelleyerek müşterilerine hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

Antalya Servis Hostesi

Antalya’nın turistik cazibesi, fuarlarda yer alırken unutulmaz bir deneyim sunmak isteyenler için mükemmel bir sahnedir. Bu noktada, çay, kahve ve diğer hoşnut edici hizmetlerin sunumu için deneyimli bir Antalya Servis Hostesi ekibinin önemi büyüktür. İşte bu noktada devreye giren Antalya Servis Hostesi ekibi, fuar katılımcılarını ağırlarken güleryüzleri ve profesyonel yaklaşımlarıyla fark yaratır.

Herhangi bir etkinlikte, insanların rahat ve memnun olmalarını sağlamak kadar önemli bir görev yoktur. İşte bu amaçla, Antalya Servis Hostesi ekibi, çay ve kahve servisinden, özel taleplere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunarak, herkesin beklentilerini aşmasını sağlar. Profesyonel ve güleryüzlü ekibimiz, etkinliklerinizin başarılı ve unutulmaz olmasını garanti eder.

Antalya’nın sıcaklığını ve misafirperverliğini yansıtan Servis Hostesi ekibimiz, etkinlik katılımcılarını ağırlarken onlara hoş bir sürpriz sunar. Bu, fuarların ve organizasyonların akılda kalıcı ve keyifli bir deneyim haline gelmesini sağlar. Etkinliklerinizi daha da özel kılacak olan bu ekibimiz, ziyaretçilerinizi ve katılımcılarınızı memnun etmek için buradadır.

Batu Cast Ajans Sitemize Giriş İçin Lütfen Tıklayınız !

Şimdi Arayın!