Antalya Bride to Be Organizasyonu

sayfa altiAntalya bride to be organizasyonu alanında profesyonel hizmet veren Batu Production, sıradışı fikirleriyle en özel anlara değer katıyor. Siz de muhteşem bir bekârlığa veda partisi ile unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bride to be partisi için tercihinizi Batu Organizasyon’dan yana kullanabilir, kendinize ve sevdiklerinize eşsiz bir hatıra armağan edebilirsiniz.

Bride to be Nedir?

Düğüne az bir zaman kala gerçekleştirilen ve gelin adaylarına yönelik olan bir organizasyon çeşididir. Bride to be partisinde gelin adayı akrabalarıyla veya arkadaşlarıyla bir araya gelir, beraber eğlenceli bir gece geçirir. Bu partide gelin adayına çeşitli hediyeler verilir. Organizasyonun sürpriz olması için geline haber verilmeden gerçekleştirilmesi önerilir.

Bride to Be Partisi Nasıl Düzenlenir?

Antalya bride to be organizasyonu yapan firmalar içinde öne plana çıkan Batu Organizasyon, bu etkinliği düzenlerken her detayı hesaba katar.

Şöyle ki;

  • Öncelikle uygun bir oda düzenlemesi gerçekleştirilir. Banner veya folyo balonlardan etkileyici bir yazı hazırlanır.
  • Uçan balonlarla harika bir kompozisyon oluşturulur.
  • Dövme, bileklik, bride to be kuşak, bekârlığa veda tâcı ve benzeri aksesuarlarla organizasyona zenginlik katılır.
  • Hatıra çerçeveleri, tüylü otrişler, nedime tişörtleri, damadın fotoğrafından yapılmış maskeler ve dahası… Hiçbir ayrıntı atlanmaz.
  • Ayrıca davetlilere hatıra olarak dağıtılabilecek ürünler de temin edilir.
  • Tabii ki pasta kesimi de partinin olmazsa olmazlarından biridir. Organizasyon için büyük bir özenle hazırlanan pastamız ihtişamlı görünümü ve büyük lezzetiyle partiye damga vurur.
  • Gelin adayının arkadaşlarıyla beraber daha keyifli vakit geçirmesi için gelin tombalası ve buna benzer oyunlar da unutulmaz.

Bride to Be Partisinde Neler Hediye Edilir?

Bu sorunun cevabı beklentilere göre değişmekle birlikte genellikle çeyiz niteliği taşıyan eşyaların tercih edildiği söylenebilir. Gelin adayı -veya ona sürpriz olacaksa- gelin adayının yakınları tarafından oluşturulan ihtiyaç listesi dikkate alınır. Hediye tercihi bu doğrultuda yapılarak gelin adayının işine yarayacak eşyalar seçilir.

Antalya bride to be organizasyonu için siz de Batu Organizasyon farkını deneyimleyebilir, hayatınızda bir defa yaşayacağınız bu günü paha biçilmez bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Uzman kadrosu, en kaliteli malzemeleri ve kusursuz hizmet anlayışıyla firmamız, tahmin ettiğinizden de güzelini sunmaya hazır!

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!