Yurt Dışı Şirket Gezisi Organizasyonu

Yurt dışı Şirket Gezisi Organizasyonu

sayfa alti

 

Yurtdışı şirket gezisi organizasyonu mu düzenlemek mi istiyorsunuz? batuproductions ile bu tür organizasyonlarınızı sorun olmaktan çıkartabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğumuz yurt dışı bayi toplantısı organizasyonu ve kongre organizasyonu,fuar organizasyonu projelerinden iyi bir tecrübe kazanmış bulunmaktayız.

Çok farklı nedenlerle yurtdışı şirket gezisi organizasyonu düzenleyebilirsiniz. Şirketler için oldukça önem taşıyan yurtdışı fuar gezileri bunların başında gelir. Sektörünüzde bulunan yenilikleri en iyi takip edebileceğiniz bire bir yerinde görebileceğiniz önemli etkinliklerden birisidir.

Bazen bir markanın davetlisi olarak da yurtdışına gidebilirsiniz. Dünyanın farklı ülkelerine gitmek demek her birisi için ayrı bir tecrübe ve bilgi gerektirir.

Vize almaktan tutun, kalacağınız oteli ayarlamak, amacınız doğrultusunda plan oluşturmak, en uygun şekilde programı değerlendirmek ve program haricinde gittiğiniz ülkede bazı aktivitelere katılmak gibi birçok detayı batuproductions sizin için halledecektir.

Sadece program hakkında değil, gittiğiniz ülkeler hakkında sizlere bilgi vererek kültürleri hakkında bilgiler de verirken gittiğiniz bölgenin gidilmesi, görülmesi tavsiye edilen mekânlar hakkında da size bilgiler veriyoruz.

Ülkede ki mutfak hakkında da bilgiler sunarak damak tadınıza uygun olabilecek yiyecekleri tatmanız batuproductions rehberliğinde artık daha kolay olacak.

Yurtdışı şirket gezisi organizasyonu projelerinde dil önemli bir konudur. batuproductions dilerseniz size özel bir rehber hizmeti de vermektedir. Özellikle İngilizce gibi daha yaygın dillerin konuşulmadığı ülkelerde, iletişime geçmek anlaşmak oldukça zor olabilir.

batuproductions size daha iyi deneyimler sunmak için tecrübesi, dinamik kadrosu ve gelişmiş altyapısı ile sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bizi arayın. 

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!