Kurumsal

Kurucumuzun mesajı

Batu Production & Organizasyon şirketini kurduğum günden itibaren, organizasyon sektöründe Antalya'nın en bilinen markalarından bir tanesi haline geleceğimden hiç şüphem yoktu. Titiz ve detaylı çalışmalarımız sonucunda bugün istediğimiz yerdeyiz.

imza

Firmamızı yakından
tanıyın …

Kurumsal / Hakkımızda

Batu Production Antalya merkez olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet vermekte olan bir organizasyon şirketidir. Şirketimiz 2011 Yılında Antalya’da Furkan Bedir tarafından kurulmuştur ve Akdeniz Bölgesine hizmet vermektedir.

Düğün,nişan,kokteyl,açılış,bayi toplantısı,doğum günü organizasyonu,stand hostesi temini,avm süsleme ve avm etkinlikleri,defile organizasyonu ve imza günü kampanyaları gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Batu Production olarak geniş ekibimizle organizasyonlarınızda sizleri kafanıza takacağınız bir çok sorundan kurtarıyoruz. Geniş ve alanında uzman kadromuz ile sizlere daima en iyi hizmeti vererek rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Bir organizasyon firması ile çalışmadan önce,organizasyonun önemini anlamak gerekir.Firmamızın hizmet verdiği tüm organizasyonlarda sizler seçkin misafirlerinizle sohbetin keyfini çıkarırken,Batu Production ailesi sizin yerinize herşeyin kusursuz olması için çaba gösterir. En önemli gününüzde ufak aksaklıklardan dolayı misafirlerinize mahçubiyet yaşamak sizin için en zor şey olsa gerek !

Tüm bunları bilerek ve anlayarak,yöneticilerimizden sahada çalışan organizasyon temsilcilerimize kadar,amaçlarınızı ve yapmak istediklerinizi iyi özümseyerek bir toplantı sonrasında organizasyon planı ile birlikte işe koyuluruz.

Ekibimize merhaba deyin !

Batu Production Yönetici Kadrosu

furkan bedir batu production

Furkan Bedir

Основатель

Фуркан Бедир, родившийся в 1993 году в районе Сусехри в провинции Сивас, завершил начальное, среднее и старшее образование в Сусехри. Во время учебы в…

ayca tanrikulu

Ayça Tanrıkulu

Генеральный координатор

Айча Танрыколу родилась 2 октября 1995 года в Анталье. Она закончила начальную, среднюю и старшую школу в Анталье и с отличием окончила факультет отношений…

ilhami ceylan

İlhami Ceylan

Менеджер по мероприятиям и организации

Ильхами Джейлан родился 9 августа 1983 года в Конье – Акшехир. Он завершил начальное, среднее и старшее образование в районе Сейдишехир в Конье. Окончив…

ayka bilge arikan

Ayka Bilge Arıkan

Менеджер по административным вопросам

Айка Бильге Арикан родилась 8 июля 1993 года в Измире. Она закончила начальную, среднюю и старшую школу в Измире, а затем получила диплом Факультета…

Şimdi Arayın!