Kurumsal

Kurucumuzun mesajı

Batu Production & Organizasyon şirketini kurduğum günden itibaren, organizasyon sektöründe Antalya'nın en bilinen markalarından bir tanesi haline geleceğimden hiç şüphem yoktu. Titiz ve detaylı çalışmalarımız sonucunda bugün istediğimiz yerdeyiz.

Firmamızı yakından
tanıyın …

Kurumsal / Hakkımızda

Batu Production Antalya merkez olmak üzere Akdeniz bölgesine hizmet vermekte olan bir organizasyon şirketidir. Şirketimiz 2011 Yılında Antalya’da Furkan Bedir tarafından kurulmuştur ve Akdeniz Bölgesine hizmet vermektedir.

Düğün,nişan,kokteyl,açılış,bayi toplantısı,doğum günü organizasyonu,stand hostesi temini,avm süsleme ve avm etkinlikleri,defile organizasyonu ve imza günü kampanyaları gibi bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Batu Production olarak geniş ekibimizle organizasyonlarınızda sizleri kafanıza takacağınız bir çok sorundan kurtarıyoruz. Geniş ve alanında uzman kadromuz ile sizlere daima en iyi hizmeti vererek rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Bir organizasyon firması ile çalışmadan önce,organizasyonun önemini anlamak gerekir.Firmamızın hizmet verdiği tüm organizasyonlarda sizler seçkin misafirlerinizle sohbetin keyfini çıkarırken,Batu Production ailesi sizin yerinize herşeyin kusursuz olması için çaba gösterir. En önemli gününüzde ufak aksaklıklardan dolayı misafirlerinize mahçubiyet yaşamak sizin için en zor şey olsa gerek !

Tüm bunları bilerek ve anlayarak,yöneticilerimizden sahada çalışan organizasyon temsilcilerimize kadar,amaçlarınızı ve yapmak istediklerinizi iyi özümseyerek bir toplantı sonrasında organizasyon planı ile birlikte işe koyuluruz.

Ekibimize merhaba deyin !

Batu Production Yönetici Kadrosu

Furkan Bedir

Ceo - Kurucu

1993 yılında Sivas’ın Suşehri ilçesinde dünyaya gelen Furkan Bedir, ilk orta ve lise öğrenimini Suşehri ilçesinde tamamladı. Lise yıllarında sanal radyolar üzerinden radyo programcılığa…

Ayça Tanrıkulu

Genel Koordinatör

Ayça Tanrıkulu 2 Ekim 1995 Antalya doğumludur. İlk – orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamlamış ve Süleyman Demirel Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden birincilikle mezun…

İlhami Ceylan

Etkinlik ve Organizasyon Sorumlusu

İlhami Ceylan 9 Ağustos 1983 Konya – Akşehir Doğumludur. İlk – orta ve lise öğrenimini Konya’nın Seydişehir ilçesinde tamamlamıştır. Akdeniz üniversitesi iletişim fakültesi mezunu…

Ayka Bilge Arıkan

İdari İşler Sorumlusu

Ayka Bilge Arıkan 8 Temmuz 1993 İzmir doğumludur. İlk – orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamlayan Ayka Bilge Arıcan , Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel…

Şimdi Arayın!