Bahar Şenliği Organizasyonu

Bahar Şenliği Organizasyonu

sayfa altiBahar şenliği organizasyonu tüm hassasiyeti ile ele alınması gereken önemli bir konudur. Bahar şenliği demek okul, kolej ve üniversitelerin prestijleri demektir. Bahar şenliği etkinliklerinde kurulacak olan standlardan yer alacak olan sanatçı temini hizmetine kadar tüm konularda çok detaycı olunması ve kurumun hassasiyetleri göz önünde bulundurularak bir organizasyon şeması çizilmesi son derece büyük bir önem taşımaktadır. Festival organizasyonu ve bahar şenliği organizasyonu aynı havada geçmelidir. Tek günlük değil belirli periyotlara yayılmış ve farklı aktivite seçenekleri çıkarılmış olmalıdır.

Bugüne kadar yapmış olduğumuz bahar şenliği organizasyonu projelerinde, bir çok ünlü sanatçıyı sahnemizde ağırlama imkanı bulmuş durumdayız. Yapmış olduğumuz tüm bahar şenliği organizasyonlarından taktir ve övgülerle projelerimizi sonlandırmanın haklı gurunu yaşamaktayız. Yapmış olduğumuz etkinliklerin süresi sadece bir gün değil yaklaşık olarak bir hafta sürmektedir. Bahar şenliğinin yapılacağı alan ve bölgenin incelenmesinden sonra proje çizim aşamasına geçmekteyiz.

Stand kurulumu, lünapark kurulumu, ses, ışık, sahne temini ve görüntüleme sistemleri gibi bir çok alanda eğitim kurumlarımıza faaliyet göstermekteyiz. Firma merkezimizin Antalya’da bulunmasından ötürü başta bölgemiz ve ilimiz olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinde bir çok bahar şenliği organizasyonuna imza atmış bulunmaktayız.

Antalya Bahar Şenliği Organizasyonu

Antalya bahar şenliği organizasyonu aktiviteleri kapsamında Akdeniz Üniversitesi’nde bir çok organizasyona imza atan firmamız, bölgenin en prestijli organizasyon şirketlerinden biri olarak yoluna devam etmektedir.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!