Avm Etkinlik Organizasyonu

Antalya Avm Etkinlik Organizasyonu

sayfa altiGünümüzde insanlara ulaşmanın kısa yollarından birisi de Avm Etkinlik Organizasyonu projeleridir.Çünkü insanların toplu olarak gittiği, birçok insanı bir arada kolayca bulabileceğiniz yerlerin başında alış veriş merkezleri gelmektedir. Avm etkinlik organizasyonu projeleri arasında en çok bilinen imza günü organizasyonu hizmetleridir.

cropped-teklif

Alışveriş merkezlerine gelen insanların genelde acelesi yoktur. Zaman ayırıp mağazaları dolaşacak, alış-veriş yapacak veya yeni ürünlerin neler olduğuna bakmak için gelmiştir. Bir kısım ise yemek yemek veya eğlenmek için de Avmleri tercih edebilmektedir.

AVM’lerinde düzenlenecek çeşitli avm etkinlik organizasyonu projeleri ziyaretçiler tarafından hemen dikkat çekecektir.

Ancak AVM’lerde ne tür etkinlikler yapılması gerektiği, hangi ekipmanların bulunması gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerektiği etkinlik düzenleyenlerin hedeflerine nasıl ulaşabileceği gibi konular tecrübe ve dinamik bir ekip gerektirir.

AVM’ler de standart organizasyonların yanı sıra viral çalışmalar için de oldukça uygundur. Bu yüzden hem şirketin organizasyonla beraber hedefleri hem AVM’lere giden müşteri profili önem taşır. Aynı şehirde birden farklı AVM’ler bulnabilir ve bu AVM’lere farklı profilde insanlar gidiyor olabilir. Dolayısıyla verimli bir çalışma doğru hedefleri belirlemekten geçer.

batuproductions, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi şehirlerde ki hangi AVM’lere hangi profile ait insanların gittiğini iyi bilmektedir. Böylece organizasyonla hedef kitlenize daha doğru şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

AVM’lerinin içerisinde ve önlerinde çeşitli etkinlikler düzenlemeden önce gerek yetkili kamu kurumlarından gerekse AVM yönetiminden izinler almak ve izin veren mercilerin şartlarının eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekebilir. batuproductions tüm bu süreçler öncesinden, etkinliklerin sona ermesine kadar sahada size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Firmamız son zamanlarda malzemeye yakınlık sebebiyle ağarlığını Antalya avm etkinlik organizasyonu projelerine vermiş bulunmaktadır.

Organizasyon Görselleri