Antalya merkezde bulunmamızın bir çok avantajları yer almaktadır. Otellere ve acentalara olan yakınlığımız hem fiyat politikamıza hem kaliteli hizmet anlayışımıza yansımaktadır. Diğer firmalara nazaran artı bir çok hizmeti firmalarımıza vermekteyiz. Gala yemeği ve outdoor ve indoor aktivitelerimizle bayiler arasındaki etkileşimi güçlendirmeyi amaçlayarak projelerimizi daha başarılı hale getirmeye çalışıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm bayi toplantısı etkinliklerinden müşterilerimizden tebrik ve övgülerle ayrılmış bulunmaktayız.

Kurumsallığın getirdiği hassasiyeti ve çizgileri iyi bilerek uzman ekibimizle her firmaya farklı lokasyonda ve farklı alanlarda hizmet vermekteyiz. Batu Production olarak en büyük artımız tam hizmet ajansı olarak müşterilerimize hizmet vermemizdir. Müşterilerimizin stand hostesi ve stand kurulumu ihtiyaçlarından tutun, sanatçı teminine kadar tüm ince ayrıntıları göz önünde bulundurarak iş veren firmanın başka bir firmayla her hangi bir konu üzerinde çalışmasını gerektirecek bir durum olmayacak şekilde hizmetlerimizi iş verene iletiyoruz.

Yapmış olduğumuz başarılı projeler neticesinde bayi toplantısı organizasyonlarında da ülkemizin önde gelen organizasyon şirketleri arasındaki yerimizi almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Antalya bölgesinde hizmet vermemiz hasebiyle otel lokasyonlarına olan yakınlığımızla ve acentalar ile kurmuş olduğumuz sıcak ilişkilerden ötürü, kurumsal şirketlerin bayi toplantısı projeleri için en çok tercih ettiği firma haline gelmenin haklı gururu içerisindeyiz. Yapacağınız bayi toplantısı, seminer ve kongre gibi organizasyonlarda firmamızın ve uzman ekibimizden ender bilgilerinden yararlanarak, sizlerde konfor ve sakinlik çatısı altında eğitim ve programlarınızı Batu Production ayrılacalığı ile yapabilirsiniz. Antalya bayi toplantısı organizasyonu projelerine tam hizmet ajansı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Şimdi Arayın!