Mezuniyet Töreni organizasyonlarında ses – ışık – sahne – truss sistemi – orkestra ve sanatçı temini , sandalye giydirmeleri led ekran , mezuniyet kütüğü , kokteyl organizasyonu , kamera kaydı ve fotoğraf çekimi , fotoğraf çekilme alanı , okulunuzun logolu baskı ve brandaları , sinevizyon gösterimi , catring vb. tüm hizmetleri , okul mezuniyet ve kep atma töreni organizasyonlarında göstermekteyiz.

Antalya merkezli olan Batu Production geçmişten günümüze ülkemizin ve bölgemizin farklı şehir ve ilçelerinde bir çok Fakülte Mezuniyeti , Yüksek Okul Mezuniyeti , Lise ve İlkokul mezuniyetlerine imza atmıştır. Tam hizmet ajansı olan Batu Production organizasyon ve etkinlikler süresi boyunca gerekli olan tüm ekipmanları, ekipmanların nakliye ve montaj işlemleri , etkinliğin tanıtım ve pr çalışmalarının yapılması , ayrıca etkinlik boyunca personel hizmetinin sağlanması gibi bir çok konuda sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Sloganımızdan yola çıkarak ” Biz daima en iyisini isteriz … ” dedik . Tercihiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Antalya Mezuniyet Organizasyonu ve Tüm Türkiye Geneli Mezuniyet Organizasyonu ayrıca Kep Atma Töreni Organizasyonu ilgili sağ taraftaki teklif isteyin formundan teklif alabilirsiniz.

Şimdi Arayın!