Nihayet senelerdir beklediğiniz ve hayalini kurduğunuz o muhteşem gün geldi çattı. Bir düğün arefesinde iseniz ve hazırlıklara henüz başlamak üzereyseniz olabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Tüm bu cümleleri tabiki ekibimizden ve tecrübelerimizden aldığımız güven ile yazıyoruz.

Düğününüzde yapılacak olan organizasyonda,masa sandalye seçiminden,kuaför hizmetlerinize kadar hepsini tek bir firma ile çözüme ulaştırmak istemez misiniz ?

Antalya’da düğün organizasyonu denilince akla gelen ilk firmalardan olan Batu Production,siz değerli çözüm ortakları için,Ses-Işık-Sahne sistemlerinin kiralanması , müzisyen ve orkestranın ayarlanması,mekan alan süslemesi,düğün pastası,havai fişek gösterisi,yürüyüş yolu,gelin masası,davetiye seçimi,kamera kaydı,fotoğraf çekimi,anı defteri gibi hepsi ayrı ayrı çok önemli olan bir çok alanda sizlere eksiksiz hizmet vermektedir.

Firmamız antalya düğün organizasyonuantalya nişan organizasyonu ve antalya kına gecesi organizasyonu gibi projelerde bugüne kadar bir çok referans almıştır.

Şimdi Arayın!