Defile Organizasyonu

Defile Organizasyonu

sayfa altiDefile organizasyonu profesyonellik ve titizlik gerektiren bir çalışmadır. Defile konseptinin doğru belirlenmesi bu organizasyonun temelini oluşturur.

Ardından; kulis, podyum, koreograf, manken,ışık ve ses gibi unsurların başarılı bir biçimde organize edilmesi gelir.

Bu konularda zengin bilgi birikimini modern teknolojileri ve kusursuz hizmet anlayışıyla harmanlayan ekibimiz, iyisini değil en iyisini ortaya koyar.

Defile Nedir?

Defile: Renkler, modeller, moda ve mevsim koşulları dikkate alınarak tasarlanan işitsel ve görsel bir etkinliktir. Ayakkabı, mücevher, giysi tanıtımı gibi amaçlarla düzenlenir. Belirli bir mekânda, müzik ve dans eşliğinde gerçekleştirilen bu organizasyon firmaların akılda kalıcılığı açısından büyük önem taşır.

Defile Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Öncelikle marka konseptiniz belirlenir ve bu doğrultuda hangi düzenlemelerin yapılacağına karar verilir. Koreograflarımız çerçevesinde defile sunumunu yapması için profesyonel bir manken görevlendirilir.

Sahne tasarımı, ışık ve ses sistemi gibi tüm detaylara önem verilerek dizayn edilir. Müzik seçimi defile formatına uygun bir şekilde yapılır.

Diğer hizmetlerimiz arasında; ses kaydı ve seslendirme, dans koreografisi, defile danışmanlığı da vardır. Öte yandan firmamız; ekspozisyon çalışmaları, tekinik prodüksiyon yönetimi, hostes ve sunucu temini, multivizyon-Diabarco gösterileri de gerçekleştirir.

Kuaför, makyöz, giydirici, kulis yönetmeni, mekân temini, defile sağlık ve güvenlik hizmetleri, mekân dekoru, davetiye tasarım ve basım hizmetleri de faaliyetlerimizden bazılarıdır.

İkram hizmetleri, LCV takibi, basın organizasyonu ve halkla ilişkiler gibi tüm defile hizmetleri Batu Productions tarafından üstün kaliteyle sunulur.

Defile Organizasyonu İçin Neden Biz?

Batu Productions, görsel bir sunum olan defilenin başlangıcından itibaren her saniye boyunca ilgi çekici olması gerektiğini bilir. Katılımcılarınız etkinliğinizi gözünü bile kırpmadan izlesin istiyorsanız, aradığınız kusursuz defile hizmeti için başka yere bakmanıza gerek yoktur.

Firmanızın yeni sezon ürünlerini, trendlerini tanıtmaya ihtiyacınız varsa, bu faaliyetlerinizde kilit rol oynayacak mükemmel defile organizasyonu için bizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle hedef kitlenizin hafızasında kalıcı bir iz bırakabilir, etkili reklam ve tanıtım sayesinde marka değerinizi artırabilirsiniz.

Çeşitli ayakkabı ve takı firmalarının, ünlü tasarımcıların ve moda firmalarının defile organizasyonlarını gerçekleştiren Batu Productions, size de yardımcı olmaya hazırdır.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!