Antalya Piknik Organizasyonu

Antalya Piknik Organizasyonu

sayfa altiPiknik organizasyonları genellikle sivil toplum kuruluşları ve dernekler tarafından tertip edilen, kaynaşmayı ve bütünleşmeyi amaçlayan sosyal ve kültürel aktiviteler olarak hayatımızda yer alıyor. Piknik organizasyonu ise aksama yaşanmaması ve katılımcı olan herkesin memnun bir şekilde ayrılması için bizler açısından büyük önem taşıyor. Gerçekleştireceğimiz piknik organizasyonlarında, kendi araç ve gereçlerimizi organizasyon saatinden minimum altı saat önce organizasyon mekanında hazır bulunduruyoruz.

Uzman aşçı ve ustalarımızla birlikte önce barbekü yakımı ve ardından servislerin hazırlanması ile işe başlıyoruz. Piknik Organizasyonu için gerekli olan ses sistemi ve sahne kurulumu ayrıca sanatçı temini de firmamız tarafından temin edilirken, iş verenimizin seçmiş olduğu orkestrada sound check için sahnedeki yerini almaya erken saatlerden başlıyor.

Kalabalık bir ekiple piknik organizasyonlarında servis aksaması yaşanmaması için büyük bir çaba sarf ediyoruz. Organizasyonu tüm hassasiyeti ile ele alarak iş planlaması ve iş dağılımını gerçekleştiriyoruz. Antalya bölgesinde gerçekleşecek olan piknik organizasyonlarınız için çözüm ortağınız olmaya hazırız. Gerek Antalya Piknik organizasyonu projeleriniz gerekse şehir dışı piknik organizasyonu projeleriniz için Batu Production ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Organizasyon Görselleri

Şimdi Arayın!